Részmunkaidőben keresünk (4-6 óra)

Lelkes csapat asszisztenst

Főbb feladatok:

  • általános irodai, adminisztratív feladatok ellátása
  • számlák kezelése
  • kapcsolattartás /adatszolgáltatás a könyvelés és bérszámfejtés részére
  • az irodával kapcsolatos dokumentációk rendszerezése és tárolása, iktatása
  • szállítókkal, megrendelőkkel történő kapcsolattartás
  • telefonok, e-mailek fogadása, továbbítása, hivatalos levelek megfogalmazása, kimenő-bejövő posta kezelése
  • a recepció működésének felügyelete és támogatása
  • utazásszervezés
  • rendezvények szervezésének támogatás

Amit kínálunk:

  • részmunkaidő 4-6 óra
  • fiatal csapat
  • versenyképes jövedelem + cafeteria
  • új iroda
  • változatos munka

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • több éves multinacionális vállalati tapasztalat
  • angol nyelvtudás- középfok/kommunikációképes szint
  • önálló feladatmegoldási készség
  • pontosság/precizitás
  • jó problémamegoldó képességek
  • MS Office/Excel/Power point ismerete

Előnyt jelent:

  • diploma/felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület

Kérjük, hogy az önéletrajzodat az alábbi Jelentkezés gombra kattintva küldd el.

TAX ADVISOR CORPORATE TAX, M&A TAX AND DEAL ADVISORYSENIOR TAX ADVISOR- GLOBAL MOBILITY SERVICESTAX ADVISOR-VAT INDIRECT TAXESTAX ADVISOR-INTERNATIONAL CORPORATE TAXLelkes csapat asszisztens